UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • kto to był wilk???? Działacz polityczny pisiorów i co zrobił dla gm. Sztutowo i mierzeji?? W eleblongu nic nie zrobił nic nie ogarniał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  87
  86
  Tarasio(2021-10-25)
 • @Tarasio - Śp. Jerzy Wilk był prezydentem Elbląga raptownie półtora roku, przez ten czas doprowadził do szybkiego dokończenia inwestycji drogowych w ciągu ulic:Robotniczej, Browarnej i Mazurskiej, a pieniądze które i tak były za małe na budowę stadionu-nie powróciły do olsztyna i zostały przeznaczone na budowę nowej pływalni. Totalna nagonka na tego człowieka, spowodowała że przegrał wybory na następną kadencję, na prezydenta Elbląga. Jakim jest obecny włodarz-oceńmy sami, bądźmy obiektywni i nie działajmy na zasadzie "na złość babci odmrożę sobie uszy'. Moim skromnym zdaniem Jerzy Wilk zasługuje na szacunek, powinniśmy prosić Pana Boga o podobnego za dwa lata.
 • Zaś wcześniej koncertowo położył S. I. Elsin ku radości zatrudnionych w niej osób niepełnosprawnych. .. Miał swój udział w remoncie kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej i teraz jest ładna. .. podobnie sprawnie zarządzał miastem. Jednak miasto nie mogło zbankrutować. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  3
  GłębokaMyśl(2021-10-26)
Reklama