UWAGA!

Na obwodnicy spłonęła ciężarówka

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 8
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Pożary i podpalenia
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2014-06-17
18:43
 
Elbląg, Na obwodnicy spłonęła ciężarówka
fot. Witold Sadowski

Dziś (17 czerwca) przed godz. 18 na elbląskiej obwodnicy w rejonie Węzła Wschód, na nitce w kierunku Gdańska, miał miejsce pożar samochodu ciężarowego do przewozu drewna. W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy strażaków z JRG1. Nikt nie odniósł obrażeń. Ruch w kierunku Gdańska przez około 30 minut był całkowicie zablokowany. Zobacz zdjęcia.

Informacja o pożarze pojazdu ciężarowego na obwodnicy do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu wpłynęła o godz. 17.50. Do akcji natychmiast zostały wysłane dwa zastępy strażaków ze strażnicy przy ul. Bema.
       - Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód ciężarowy man, którego kabina cała stała w płomieniach - mówi mł. ogn. Marcin Olewnik z JRG1. I dodaje: - Kierowca pojazdu znajdował się na zewnątrz, żadnych osób poszkodowanych nie było. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia za pomocą piany gaśniczej przystąpiliśmy do gaszenia pożaru. Bezpośrednio po ugaszeniu ciężarówki przystąpiliśmy do oczyszczenia jezdni ze środka gaśniczego w celu jak najszybszego udrożnienia obwodnicy w kierunku Gdańska - kończy strażak.
       Na miejsce pożaru oprócz strażaków wezwano również patrol "drogówki". Ruch na obwodnicy od strony Węzła Wschód w kierunku Gdańska przez około 30 minut był całkowicie wstrzymany. Po skończeniu działań przez strażaków odbywał się on jednym pasem. Taka sytuacja będzie panować do czasu przyjazdu holownika i ściągnięcia spalonej ciężarówki z drogi.
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama