UWAGA!

Odgarniamy śnieg

Śnieg tej zimy to rzadkie zjawisko, ale przy okazji jego pojawienia się, powracają też zimowe obowiązki.

Przypominamy właścicielom i zarządcom budynków o konieczności uprzątania białego puchu. I to nie tylko z chodników, ale także z dachów budynków. Sprawy te reguluje ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz prawo budowlane. Za niedopełnienie tych obowiązków grożą grzywny.
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ustawy ustawami , kary karami a tej zimy i tak niewielka ilość śniegu zalega ulice Kilińskiego oraz okolice ośrodka pomocy słołecznej i biblioteki. Szkoda że mamy tylu bezrobotnych. Najgorsza sytuacji jak co roku w pobliżu domków jednorodzinnych. Tam nie ma komu odśnieżać i posypywać piaskiem lub popiołem. Może by tak straż miejska zamiast mandatów za przekroczenie prędkości zajęła się wyegzekwowaniem odśnieżenia i umożliwienia poruszania się po elbląskich chodnikach pieszym, żeby nie musieli oni poruszać się po jezdniach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pieszy(2007-02-07)
 • A może by tak sobie zakupić podgrzewany chodnik, skoro prezydent może to my chyba też, jak tanie państwo to na calego:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator z południa(2007-02-07)
 • a moze by tak straz sprawdzila odpowiedzialnych w urzedzie miejskim za odsniezanie ulic bocznych 'nie glownych / a nie sprawdzac tylko chodniki - ale sie boja bo to ich platnik.
 • Łopatka Pytanie kładące, czy ktoś w naszym szacownym grodzie zajmuje się problemem odśnieżaniem ścieżek rowerowych ??? www.bikerelblag.hg.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Łopatka(2007-02-07)
 • Nikt się nie zajmuje bo zimą tylko szaleńcy jeżdża na rowerach. p-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  urzędas(2007-02-08)
 • rowerowi szaleńcy.. a jak nazwać urzędasów podpisujących na 2007r. ponad 92mln dług (1/4 dochodów) naszegoMiasta (czy wydatki w stylu: 45.000zł na "budowę trzech słupów pod fotoradary")? ..winni są: żydzi-cykliści-arabscyTerroryści, tzn. PełO_O nio to.. naRower p-)
 • Nie mogę zrozumieć dlaczego od lat nikt nie reaguje na niesprzątających chodnik przy ulicy Węgrowskiej. Chodnik po stronie szkoły jest zawsze posprzątany a po stronie domków jednorodzinnych nie. Straż miejska wogóle chyba tu nie zagląda a dzielnicowego to też nic nie obchodzi.
Reklama