UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe czy kwiaty dla prezydenta kupione zostały z NASZYCH pieniędzy, czy się zrzucili jak być powinno. No niektórzy radni też są wszędobylscy tzn. na kilku etatach, jak oni to robią że pracując na etacie obskakują posiedzenia, komisje, imprezy, itd?
  • MariuszLewandowski-Fc @wrst - Wiesz co wystawiasz Missanowi jak najlepszą opinie czepiając się kwiatów, . Jak pomimo że dziś zagłosowałbym za jego kandydaturą mam o wiele poważniejsze zarzuty dotyczące działanie Miasta i Rady. A co do pracy to praca w Radzie to niestety znów głównie powtarzanie że są problemy i gryzienie się o politykierską kość kto co zrobił czy zaproponował. Taki rzeczy to się robi z marszu i brakuje mi Pani Sałaty które chyba hako jedyna znała budżet na tyle dobrze że wyłapywała wszystkie zmiany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-25)
Reklama