UWAGA!

Psy i my – termin mija dziś!

Centrum kultury Światowid ogłosiło konkurs na najciekawsze zdjęcie z psim pupilem. Dziś (26 maja) mija termin zgłoszeń.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami zorganizowany został z okazji Festiwalu Filmów „Dziecięce Oskary" i projekcji filmu „Drużyna Buddiego".
     - Wszyscy, którzy wyślą do nas zdjęcie mogą liczyć na podwójne zaproszenie na film – mówi Natalia Klonowska z kina Światowid. - Zdjęcia zaprezentujemy w ramach trzeciego dnia festiwalu, przed projekcją filmu „Drużyna Buddiego", a najlepsze, najbardziej zabawne zdjęcia z pieskami w roli głównej otrzymają nagrody.
     Film „Drużyna Buddiego" opowiada o uroczych psiakach. Kochające wszelaki sport psy tym razem muszą poradzić sobie z niewolą. Kiedy tata Buddy i mama Molly zostają porwani, ich los leży w łapkach pięciu uroczych i szalonych szczeniąt.
     - O tym jak bardzo zabawne i niepowtarzalne są wszystkie psy na świecie chcemy dowiedzieć się właśnie od Was – zachęca do udziału w konkursie Natalia Klonowska. - Prześlijcie do nas najbardziej zabawne zdjęcie psiego pupila i stańcie do walki o ciekawe nagrody.
     Zdjęcia oglądać i oceniać będą widzowie XIII Festiwalu Filmów dla Dzieci „Dziecięce Oskary" 3 czerwca o godz.17.
     - Oklaskami wybiorą zdjęcie, które spodoba im się najbardziej – wyjaśnia. – Wszystkie przysłane do nas fotografie staną do konkursu na najlepszą, najbardziej zabawną i ciekawą fotografię.
     
     Zdjęcie należy wysłać na adres mailowy: kino@swiatowid.elblag.pl do 26 maja. Należy także podać najważniejsze informacje: kto jest na zdjęciu oraz telefon kontaktowy.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama