UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Remont w WSZ. Główne wejście będzie nieczynne

 
Elbląg, mapka aktualnego rozmieszczenia miejsc parkingowych,
mapka aktualnego rozmieszczenia miejsc parkingowych, fot. nadesłana

W poniedziałek 24 marca wyłączone zostanie z użytkowania główne wejście do budynku, w którym mieszczą się Oddziały: Reumatologiczny, I Wewnętrzny, Onkologiczny, Dziennej Chemioterapii i Dermatologiczny oraz Poradnie: Onkologiczna i Chirurgii Onkologicznej. Do czasu zakończenia prac remontowych do ww. oddziałów  i poradni dostać się będzie można wyłącznie przez boczne skrzydło budynku.

W ramach inwestycji pod nazwą „ Modernizacja Budynku Wielofunkcyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu” trwają obecnie prace związane
       z termomodernizacją obiektu. Zgodnie z planem, z dniem 24 marca w obrębie dotychczasowego wejścia głównego do budynku rozpocznie się kolejny etap inwestycji polegający na budowie nowego szybu windowego, a następnie montażu nowoczesnej windy. Równolegle modernizowana będzie też nawierzchnia drogowa w obrębie budynku.
       Kilkumiesięczna, tak poważna inwestycja wiąże się nieuchronnie z przejściowymi utrudnieniami w organizacji ruchu w tej części szpitala. Zależy nam na tym, by zmiany te jak najmniej dotknęły naszych Pacjentów i Ich Rodziny. Dlatego zadbaliśmy o odpowiednie oznakowanie terenu w środku oraz na zewnątrz remontowanego budynku. Specjalnie ustawione tablice informacyjne pomogą Państwu znaleźć nowe - tymczasowe wejście, czy też przekierują na najbliższe miejsca parkingowe.
       Remont Budynku Wielofunkcyjnego potrwa do końca września, prosimy Państwa zatem do tego czasu o wyrozumiałość, i z góry przepraszamy za wszelkie możliwe utrudnienia. Dla Państwa wygody załączamy mapkę informującą o aktualnym rozmieszczeniu miejsc parkingowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.
      
Anna Kowalska, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama