UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Otwarte pojemniki z paliwem, benzyną, farbą czy innymi palnymi cieczami. Zatłuszczone szmaty walające się po warsztacie. Prowizorki w instalacji elektrycznej. Ogrzewanie w postaci jakichś piecyków z beczki. Na noc ładujące się akumulatory. Dziurawe przedłużacze zasilające, połączenia przewodów na skrętkę, zniszczone gniazda elektryczne, uszkodzone elektronarzędzia, spawanie bez zachowania procedur. Partyzantka naprawiaczy garażowych. Wczoraj był listonoszem lub piekarzem a dziś mechanikiem. Partacze i flejtuchy w wyświechtanych smarem i brudem ciuchach, nigdy nie pranych. Ot co. I potem dziwi, że pożary. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    10
    Blumenbauer(2022-03-14)
  • @Blumenbauer - Ludzie przestańcie pieprzyć takie głupoty jestem jedna z osób poszkodowanych nie macie pojęcia co się naprawdę wydarzyło a pier... takie bzdury. Nie jest wam wstyd chłopak nie z swojej winy stracił wszystko Niech któryś z was się z nim zamieni to zobaczycie czy wam tez będzie do śmiechu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Poszkodowana(2022-03-14)
  • @Blumenbauer - człowieku byłeś tam że tak komentujesz. Jak by tak było to inspekcja pracy by nie pozwoliła na otwarcie zakładu. A po za tym Juzio to wiele lat pracuje w tej branży i zawsze chwalony za dobra prace Hashtagi: #koks
  • @Blumenbauer - Każda działalność w branży motoryzacyjnej obwarowana jest całym szeregiem przepisów których spełnienie jest bardzo kosztowne ale eliminuje możliwość powstania takich zdarzeń. Natomiast zupełnie inaczej wygląda świat w małych warsztatach.
  • @Poszkodowana - Zaraz. .. .Przecież to od spawania zapaliło się. Przy spawaniu są procedury bezpieczeństwa. Nie zachowano ich i tyle. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Blumenbauer(2022-03-15)
  • Jaka inspekcja. .. .. Jak się spawa to trzeba uważać i być przygotowanym. Spawasz, to masz gaśnicę i wiadro wody obok. I tyle
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Blumenbauer(2022-03-15)
  • MariuszLewandowski-Fc @Blumenbauer - O kolego pierniczysz farmazon. Robiłem tam tłumik tydzień temu. Porządek, fajne narzędzia i cała robota trwała pół godziny. Na warsztacie stało kilka gaśnic więc nie pitol. Błędów w instalacji nie widziałem ale fakt się nie przyglądałem. Warsztat który poszedł z dymem na pewno nie wyglądał tak jak piszesz dlatego popraw się. To nie był garażowiec zresztą mój śp wój robił mi w garażu Transita i jako spawacz z 30 letnim doświadczeniem wyprowadził wszystko na zicher. Partacze są wszędzie ale ten zakład nie należał do partacza. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-15)
  • @Blumenbauer - mądrala co mu z głupoty odwala
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    pocałuj mnie w nos(2022-03-16)
  • @Blumenbauer - Byłeś?widziałeś?
Reklama