UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Weź sie za porządna robotę a nie liczysz cały czas na kogoś. Jak Ci tak źle to na siłę Cię nikt tu nie trzyma. czy każda śmierć musi być związana z polityką?? Jakbyś normalnie pracował to byłoby Cię stać na wszystko ja nie narzekam a pracuje w E-g i na wszystko mi wystarcza i nie ważne kto rządzi czy PIS czy PO czy ktokolwiek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    6
    portfel. lp(2019-08-26)
  • @ARESIAK1 - lecz się idź troliku i poczytaj tablicę pod pomnikiem solidarności. .. .z dobrobytu chłop się podpalił !!?? żal ludzi którzy widzą różnice między pisem i po bo to to samo szambo z jednego koryta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    kat-ol(2019-08-26)
  • Zgłaszam ten post, nikt w sieci nie jest anonimowy, a na tragedii ludzkiej robić brutalną politykę to jest największe świństeo i upadek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Łowca Hien(2019-08-26)
  • @ARESIAK1 - Chociaż w przypadku tego zdarzenia bądż człowiekiem i daj sobie spokój z kampanią wyborczą. Tragicznie zginął człowiek, a Ty próbujesz cos na tym ugrać!Jeżeli potrafisz, to powinieneś sie wstydzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    mm263(2019-08-26)
  • 100% racji!!
  • @ARESIAK1 - A PO to nam emerytom waliła takie kwoty rewaloryzacji ( mnie 7,50 zł ) Że zacytuje klasyka - Piniendzuf na to nie ma i nie będzie !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Vincent London(2019-08-26)
Reklama