UWAGA!

Stypendium od „Słonika”

Fundacja Elbląg zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w Programie Stypendialnym „Słonik 2005”, którego celem jest wspomaganie niepełnosprawnych dzieci, uczniów i studentów - mieszkańców Elbląga oraz powiatu elbląskiego ziemskiego - w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie zawodowe i społeczne.

O stypendium mogą ubiegać się niepełnosprawne dzieci, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci szkół wyższych (uczący się lub studiujący w szkołach i uczelniach zarówno publicznych, jak i niepublicznych) będący w trudnej sytuacji materialnej, będący stałymi mieszkańcami Elbląga oraz powiatu elbląskiego ziemskiego.
     Wniosek o przyznanie stypendium mogą składać mające siedzibę w Elblągu szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i wyższe, Rady Rodziców, Rady Szkół, organizacje pozarządowe, darczyńcy Funduszu Stypendialnego oraz osoby zainteresowane. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie wniosku aplikacyjnego wraz ze wszystkimi załącznikami do końca sierpnia br. do biura Fundacji Elbląg.
     Lista stypendystów zostanie ogłoszona do 15 września.
     Program Stypendialny „Słonik” wspiera Fundacja im. Stefana Batorego, Centrum Handlowe Ogrody i darczyńcy indywidualni.
     Wniosek aplikacyjny oraz Regulamin Programu dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl. Więcej informacji udziela Katarzyna Ciszewska, tel. 055 236 98 88.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama