UWAGA!

Suzuki wjechał w dom

 Elbląg, Suzuki wjechał w dom
Fot. Anna Dembińska)

Przed godz. 9 w Karczowiskach Górnych na drodze nr 22 kierowca suzuki wjechał w stojący przy trasie dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.

Jak poinformowali nas pracujący na miejscu policjanci 29-letni kierowca Suzuki jechał z Elbląga w stronę Jegłownika. Przed nim poruszała się ciężarówka, której kierowca chciał skręcić z drogi krajowej 22 w lewo na posesję. Widząc zbliżającego się z dużą prędkością suzuki, który by uniknąć zderzenia zjechał na lewy pas,, nie rozpoczął skrętu. Z kolei kierowca Suzuki widząc, że nie zdąży wyhamować przed ciężarówką, zjechał na posesję i uderzył w dom.

Na szczęście okazało się, że w wyniku zderzenia podróżujący Suzuki nie odnieśli obrażeń. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, które będzie zakwalifikowane jako kolizja. Sprawa zapewne trafi do sądu, zniszczone jest nie tylko auto, ale i ściana domu.

Droga nr 22 w miejscu zdarzenia na czas prac służb była zablokowana.

Komenda Miejska Policji poinformowała, że 29-latek został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł, dostał też 10 punktów karnych. Dom nie nadaje się do zamieszkania.

Fot. kpt. Łukasz Janecki, ogn. Paweł Król

red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama