UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielkie oburzenie o nic. Jakby Kazik napisał piosenkę o Tusku to RMF, Zet i Eska też by jej nie puszczali a tvn24 zrobiłoby wydanie specjalne na 2 dni hehe
  • Tylko to co robi kaczor to jest dyktatura. Nie mozna przejsc kolo jego domu, bo milicja cie spisze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    86
    33
    Adolf Kaczynski(2020-05-18)
  • Bla bla bla takie gadanie jak by babcia miała wąsy, chłopie to PiS teraz rządzi a nie opozycja i to oni rujnują gospodarkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    19
    BudwlanieczElblaga(2020-05-18)
  • @BudwlanieczElblaga - Gospodarkę rujnuje koronawirus wypuszczony przez chinoli w świat.
  • Nie widzisz różnicy?Jasne, ze o Tusku wymienione przez Ciebie stacje nie dałyby śpiewać. Ale tutaj zadziałała najnormalniejsza w świecie komunistyczna cenzura. Odebrano słuchaczom prawo do wyrażenia zdania. W radiu PUBLICZNYM. Utrzymywanym z naszych pieniędzy. Oglądałeś film "Zakazane piosenki"?No, właśnie!Jakim musi być ten, który nakazał zrobić to, co zrobiono w Trójce?A może trzeba zacząć prezesowi stawiac pomniki za życia?
  • @Adolf Kaczynski - Nik cie nie spisze jak przejdziesz obok jego domu masz po chodniku isc sam bylem tam bylem jak w rodzinie wesele mialem to nocowalem u kuzyna blisko domy Jaroslawa wiec nie klam (tak wiem napiszesz ze ciebie spisali albo kogos twojego znajomego)
  • "bylem tam bylem jak w rodzinie"- To Naczelnik swoich trolli zaprasza w swoje okolice?
  • Dzieciaczku to forma metafory. W normalnym kraju od domem żadnego szeregowego parlamentarzysty nie dyżuruje codziennie policja. Może blisko do Maca mają i lubią tam parkować. Żaden szeregowy poseł nie ma manii wielkości, podbudowując swoje ego uzbrojoną ochroną. Abstrakcja z tą listą przebojów, bo ktoś pomyślał co by było gdyby Prezes się dowiedział, no tak, żeby się nam dziecko nie obraziło czasem bo nie wiadomo co ogłosi dnia następnego.
  • "Dzieciaczku to forma metafory"no nie wydaje mi się, troszeczkę się rozpisałeś kolego
  • @BudwlanieczElblaga - Bla, bla, bla - pusty kodziarzu.
  • Ciekawe czy Włodek czytał jak w 2014 "trójka"banowała Kukiza po decyzji p. Jeton. Pewnie nie bo to małym drukiem było. .. .
  • @Adolf Kaczynski - Dobrze ze wy.. i z trójki tych starych jak maaaaannnn i niedźwiedź! Ja zamknął bym te marne medium już dawno. .
  • @Adolf Kaczynski - Dobrze ze wyrzucili na zbity. .. .. z trójki manna i niedźwiedzia. Ja bym to szemrane towarzystwo przegonił już dużo wcześniej. .
  • Masz rację, piosenka jako utwór jest taki po prostu zwykły. Powiedz mi tylko drogi człowieku dlaczego już od ponad 5 lat nie ma występów kabaretów w publicznej TV. PO jakie było takie było, ale jakoś nie pamiętam aby jakiś twórca kabaretowy był ganiany za krytykę władzy w publicznej TV. Niestety, mamy dyktaturę PiS'u, który ewidentnie ma jakiś ze sobą problem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    MisWciazZywy(2020-05-18)
  • @MisWciazZywy - bo walka o wladze przybrala taki obrot ze przestalo byc smiesznie, XD opozycja w odwrocie
  • @MisWciazZywy - Bo kabarety są tak marne ze szkoda na nie czasu antenowego. Dno, to mało powiedziane. A jak widzę górskiego to rzygać mi się chce. Wogóle nie śmieszne, na siłę bez talentu jakiegokolwiek. .
  • @MisWciazZywy - ile mozna tolerowac kabarety ktore smieja sie z powaznych spraw ktorymi na powaznie nikt sie nie zajal tylko mamil ludzi smiechem, posmiejmy sie z afer, z gejow i lezbijek, tematy zastepcze a statek niech tonie wazne ze dil sie udal i nikt nic nie zauwazyl
  • Prywatne radio i telewizja mogą puszczać co chcą i mówić co chcą. W publicznym nie. Tu składają się wszyscy więc powinno być pluralistyczne. A jaka jest telewizja i radio publiczne? A takie, że nawet nie wiedziałem z nich że są tacy kandydaci na prezydenta jak Piotrowski, Tanajno, Żółtko czy Jakubiak. Ciągle tylko jak dobrze dba o nas rząd i Duda a jakie KO jest zle. .. Hashtagi: #Elblagpieknemiasto
  • Drogi niewiadomy, a dlaczego nie można się śmiać z poważnych spraw ? Zobacz co robi obecna władza. Wprowadza haos, ciagle szuka jakiś tam wyimaginowanych wrogów, i najgorsze to to ze kradnie, żre z tego koryta bez opamiętania !!! W roku pandemii mówi o tarczach przeciskając w ustawach sprawy nie związane z covid-19.Prywatni przedsiębiorcy dając datki na służbę zdrowia w rożnej formie ratują tyłki rządzących. Można tak wyliczać bez końca. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    MisWciazZywy(2020-05-18)
  • @mm263 - Nie wiem skąd tyle PiSowskich troli się bierze. Ile jeszcze państwowej kasy starczy na żywienie tych kleszczy! Hashtagi: #Andy-Doopa
  • Kleszcze to cwane istoty - ugryzie cie w upsko nie będziesz nawet wiedział kiedy a jeszcze ci infekcje sprzeda - bój się lemingu. .
  • mowisz o sobie, na ale co tam Duda wygra i dalej bedziecie w d..przez kolejne lata
  • Trzeba być kompletnym ignorantem i idiotą, żeby pisać, że to wielkie oburzenie o nic.
  • mało było dowcipów p Tusku przypomnij sobie skąd pochodzi powiedzenie "haratnąć w gałę"nie z kabaretu, chyba jesteś sympatykiem obecnej władzy ujmę to delikatnie.
  • cała tvpis to kabaret którego jesteś fanem.
  • @Adolf Kaczynski - nie wypisuj bzdur!!!!!
Reklama