UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • O Tusku nikt nie napisałby nic bo panuje autocenzura twórców. A dominującą narracja opozycji jest taka że mamy faszyzm, zamordyzm i strach bo o 5 rano wejdą do mieszkania. TO jak to mamy faszyzm a tu czytamy ze jeszcze sa wolne media? Jeśli tvn24 to wolne medium do ja Cię nie mogę.
 • Ty masz mózg wyprany przez TVP. Przykre.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  11
  WYBORCA KO(2020-05-18)
 • @WYBORCA KO - Czyżby? Ostatni raz oglądałem TVP ze 4 lata temu. Oglądam dla beki TVN i szkło kontaktowe. Tam chłopaki doszli do ściany. Mało brakowało by nawoływali do kopania ziemianek w lesie. Ile da sie trzymanie społeczeństwa w strachu przed jak to mawia się po waszej stronie bezzebnym staruchu z Żoliborza? Jak daleko można posunąć narracje o zamachu stanu, o faszyzmie itp bzdurach. Zerują na ludzkiej niepamięci. A tobie radzę wyjdź ze swojej bańki I pooglądaj inne rzeczy niż GW i TVN.
 • "Ostatni raz oglądałem TVP ze 4 lata temu"- Wskaźniki amerykańskich specjalistów, pokazują coś zupełnie innego. Podobno teraz telewizor Ci działa i masz włączoną TVP Info.
 • Zmieniłeś juz nakładke na fb z Kidawa na Trzaskowski2020? Wysłali Ci z centrali? Przyznaj do końca nie wiedziałeś co z tym zrobić. Czy bojkotować czy nie. A wiesz ze domene trzaskowski prezydent założono kilka dni wcześniej niż ogłosili publicznie zmiane kandydata? Do końca kłamali publicznie. .. .
 • "Zmieniłeś juz nakładke na fb z Kidawa na Trzaskowski2020?"- Mi całkowicie lata czy Kidawa, czy Trzaskowski, czy Kaczyński. Ja nie zarabiam jak TY, trollu.
 • Mi tym bardziej lata jak Tobą manipulują.
 • "Mi tym bardziej lata jak Tobą manipulują. "- Dlatego, że nie chwalę PIS, PO, i innych oszustów, jestem manipulowany? Ciekawe. Czytaj więcej książek, bo to co się dzieje obecnie w Polsce - wielokrotnie już było.
 • Możemy się zmierzyć na erudycję. Zobaczymy co czytasz. A ty przekonasz się, ze to już znam. Właśnie dlatego, ze czytam, to wiem ze takiej skali hipokryzji i zakłamania ze strony opozycji historia nie zna. Nie wciskaj mi też proszę, ze jestem za PiS, bo pudlujesz obok Tarczy. Nie znoszę jednak jednostronnosci i badziewia myślowego. A to, co wypisuje tu Pan Gęsicki - I teraz i wcześniej w cyklu "w zadnym trybie"to widomy przykład badziewia. Ale ma prawo. Jego prywatne medium i toleruję to.
 • Słuchaj dalej tuby propagandowej pisuaru. Zapewne będziesz wiedział wszystko zgodnie z jedyną słuszną wersją :-)
 • @Tadd - łubu dubu, to ja jarzabek!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  jarząbek(2020-05-18)
Reklama