UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Piszący zapomniał dodać że tym niektórym znanym dziennikarzom muzycznym. Nie przeszkadzało zatrudniać się i pracować w stanie wojennym. Oraz co gorsza współpracować ze służbami bezpieczeństwa. Dlaczego o tym piszący nie wspomniał.
 • W okresie stanu wojennego 99 % Polaków pracowało w zakładach i innych jednostkach, w tym też działacze opozycji. Nawet wśród nich byli dzisiejsi aktywni politycy partii i ugrupowań postsolidarnościowych, gdzie wielu z nich pełni odpowiedzialne funkcje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  0
  Sanset(2020-05-18)
 • Urodziłem się u schyłku komuny. Nie przeszkadza mi to wziąć pod uwagę takiej możliwości, że zwerbowanie na TW było często wymuszane przez funkcjonariuszy, a podpisanie papierów dawało spokój osobie na celowniku. A gadać tym złamasom można było nawet bzdury, byle się odczepili. Zastanawiam się czy ty jesteś taki krystaliczny?
 • A Co miał gnój wywalać z Obory jak TY.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  WYBORCA KO(2020-05-18)
 • Jesteś Pisior opłacany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  7
  WYBORCA KO(2020-05-18)
 • To Ty wytłumacz wszystkim, skoro jesteś tak doinformowany, dlaczego w stanie wojennym wyciągano z domów i internowano zwykłych, niezaangażowanych w politykę ludzi, a dwóch zostawiono w spokoju?Kaczyńscy spokojnie spali 13 grudnia. Ciekawe, dlaczego?
 • @ww - "a dwóch zostawiono w spokoju?"- Bo to prawdziwy CUD był!
 • A co ma piernik do wiatraka ?! Kiedy myślisz, że hipokryzją przebijają mury tylko w tvp mylisz się. Dobrali się do muzyki. .. Słuchając Trójki widzisz powoli jak propaganda zaczyna dusić wolne dziennikarstwo. Sprawdź ilu to działaczy PiS z uśmiechem na twarzy nosiło legitymację PZPR, nie wspomnę o prokuratorze komunistycznych postawionym na piedestale w trybunale KONSTYTUCYJNYM
 • Gościu wyluzuj z tą współpracą. .Wiarygodność obecnych rządzących równa jest ZERU. A to tylko zwykła lista przebojów a jak potrafi obnażyć głupotę i próbę upodobania się. Tym razem nie wyszło, co za pech. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Nie oddam(2020-05-18)
Reklama