UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepszą płytą Kazika była, ,Spalam się "ten utwór to szmira !!! Za dużo dragów i taniego alkoholu spożył ten artysta. Zerwało mu dużo połączeń neuronowych. Przykre. .. .pozdrowienia dla kumatych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    17
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • @Miś uszatek - Jak o Kaczyńskim to szmira? Właśnie utwór bardzo na czasie! Gdyby o Tusku (gdyby tak postąpił jak Kaczyński)powstała taka piosenka, moczył byś się przez miesiąc codziennie z radości,
  • Śmieciu ludzki nie mieszam w to polityki i farmazonów z covid19.Ale widać masz zabetonowaną pacyne pełowskim szambem !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • @Miś uszatek - Intelekcie błyskotliwy - mam w nosie PO PIS i innych cwaniaków. Zastanawiam się tylko, dlaczego tak błyskotliwy umysł tego nie wyłapał?
  • Mistrzu intelektu ja już dawno mam w d.. całą scenę polityczną w tym pięknym kraju jakim jest Polska !!! Nie żyje z socjalu ani z jałmużny żadnej organizacji charytatywnej prowadzę swój interes i przykro mi co się dzieje w kraju w którym się urodziłem i wychowałem. Ale jak czytam że jestem trollem czy to Pisu czy Po czy Lewicy itd. To mnie obraża. Jeżeli jesteś tak wyszczekaną i elokwentną osobą i masz ochotę mi to powiedzieć w oczy to powiedz gdzie i się spotkamy i porozmawiamy. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • Żal mi Ciebie mały człowieczku. .. jeżeli jesteś takim odważnym trollem w necie to spotkajmy się w realu i podyskutujemy twarzą w twarz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • @Miś uszatek - Nie, nie spotkamy się, nie zaryzykuję. Boję się.
  • Pod Komenda policji na 100 lecia wypijemy kawę i pogadamy. Jak biali ludzie. Miś Uszatek nie gryzie nie ma się czego bać Inteligentny Gościu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • @Miś uszatek - Po tym jak piszesz - jest się czego bać. Przykro mi.
  • Trzeba warzyć słowa bo można kogoś obrazić. Ale jest takie stare przysłowie, ,Kozak w necie pi. da w świecie „
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Miś uszatek(2020-05-18)
  • @Miś uszatek - Trzeba warzyć słowa bo można kogoś obrazić - TAK, zgadzam się, akurat z tym wpisem.
  • Muszę wyjść na małe co nieco, Pozdrawiam uszatku
Reklama