UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pamiętam jak ok 2012 w jakimś kabarecie padło coś bardzo nieśmiało na ówczesny rząd. Niewinny strachliwy żarcik. Absolutny wyjątek, bo żaden artysta nie ośmieliłby się skrytykować władzy. Zapadła totalna konsternacja, sam byłem w szoku bo to rzecz niebywała w tamtych latach. Kabareciarzem tez głos zadrzal. Zamordyzm obecnej władzy przy skali toksycznego totalitaryzmu tamtej to jak pchełka przy sloniu
  • @Tksam - Ja jakoś nie pamiętam, była polewka z ówczesnego też nieudacznego rządu nawet w TVP. Jeszcze wówczas innej TVP.
  • @Tksam - Masz rację Tksam. Tylko nikt ne pamięta zamordyzmu tamtych czasów przed 2015.Nie pamięta jak w ruch szły pałki i gumowe kule na demonstracjach, jak rozpędzano pielęgniarki; pamięć i krótka i wybiórcza (ha jak gazeta); a teraz jak palcem się pogrozi to już lewctwo ujada i szarpie nogawki. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Mask5554(2020-05-18)
  • @Mask5554 - Tak się składa, że żyłem w tamtych czasach jako już dorosły. Pamiętam wszystko i powiem, że niewiele tamte czasy od obecnych się różnią. Bardzo niewiele. No fakt. .. .internetu nie było dla trolli.
  • @Mask5554 - "teraz jak palcem się pogrozi"- A ty co ksiądz? Pamiętaj, każdy kto palcem grozi - sam ma za skórą.
Reklama