UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • strasznie śmieszą mnie te warsiawsko-yntelektualne elyyty, typu janda, szczur, man, karolak, teraz i niedżwiecki, najlepszy układ to żyć z mediów panstwowych, brać kaskę, tantiemy też za granie, ale kąsać i szczekać jak burki przy stodole, żadnej moralności, lojalności, jak jesteś przeciw to nie wyciagaj łapy po złote, jak szczekasz na 500+ nie stój po niego w kolejce, jak ci przeszkadza tarcza, to nie bierz, ale banda wychowana na tvn-ie i jej produkcjach wie tylko jedno, brać, chapać, brać, chapać, wołodja jesteś podobny im?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    kreciol(2020-05-18)
  • @kreciol - Ale Ty głupi jesteś. .. .Mam nie brać 500+ chociaż uważam że wspiera nierobów? To jakbym dał okraść się 2razy. Mam nie korzystać z tarczy chociaż rząd zamknął kraj i zrujnował masę biznesów??? Jeszcze powinien odszkodowanie zapłacić za zamknięcie firm. Ale Ty tego nie ogarniesz. .. .Zamknęli cię w domu i powiedzieli że walczą z wirusem. .. Walka to by była gdyby wszystko działało w Państwie a szpitale miały by wszystko aby walczyć z wirusem a nawet maseczek nie miały. .. .To tak jakbym walczył z przestepcami- zamknął się w domu nie wychodził i mówił ale daje radę nikt mnie nie napadł. ..
  • twoja opinia tylko potwierdza moje słowa, żadnych zasad poza mamoną, nie ważne skąd i od kogo, nawet pies nie kąsa ręki, która go karmi, a jak to robi to się go daje do uśpienia, if you know what mean :):)rozum rozjechał ci tvn z bandą pseudoarytokratów, majacych sie za lepszych, bo u sowy żarli za nie swoje. .. .cwanaków których celem jest oszwabic wszystkich wokół, mam tylko nadzieję, że któregoś dnia wasi modowacy wydymają was na zcarodzieja, tak, że nawet nie zauważycie. .. .jeden, rudy, już to zrobił :):), a wy dalej na niego czekacie jak na mesjasza (tyle że z kaszub :):))powodzenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    kreciol(2020-05-18)
  • rozumiem, zatem że masz się za nieroba i przestępce. .. i za idiotę bo dałeś się zamknąc w domu, a widzisz a niektórzy pracowali każdego dnia w czasie kwarantanny. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kreciol(2020-05-18)
  • @kreciol - haha dobre, srodowisko wzajemnej adoracji
  • @kreciol - Widzę właśnie że nie rozumiesz co potwierdza moje pierwsze spostrzeżenie. .. Napisałem że nie popieram 500+ dawane nierobą a nie tylko pracującym. I napisałem że rząd walczył z wirusem tak że wszystko zamknął. .. To tak jakby walka z przestepcami wyglądała tak-nie wychodzić z domu to was nie pobiją I tak nie zrozumiesz ale się starałem. .. .
Reklama