UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moim zdaniem piosenka słaba jak na Kazika, tylko nie potrzebna afera robi jej popularność, rozumiem Kaczyńskiego jak w Sejmie ze śmierci i tragedii opozycja drwiła i w Polsce publicznie nie ma już do niczego szacunku, niech sobie wchodzi na ten cmentarz chociaż tyle co mu w życiu zostało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    wierna słuchaczka Kazika(2020-05-19)
  • @wierna słuchaczka Kazika - kazik ma bol ze glowa panstwa idzie na cmentarz, zestawia szeregowego obywatela na rowni z vipem, on ma rozum ? jeszcze jako osoba niewierzaca bedzie stawal w obronie wiernych XD akurat im cmentarz nie ucieknie nie sa medialni, a ze glowa panstwa musi postepowac tak zeby bylo medialnie bo caly narod na nia patrzy to glupia opozycja stanie na lbie zeby wykazac straszliwe zlo jakie sie dzieje, przeciez to widac slychac i czuc, opozycja to bagno czym więcej sie szarpie tym bardziej sie pogrąża, martwi mnie tylko to czy to nie jest tak specjalnie robione, sztuczna wojna zeby bylo dalej to co jest w planie, sklucac nas i kontrolowac, paru wyjdzie zrobic borute ze jest jakas mityczna opozycja a panstwo pokaze ze dziala, i tak jedni beda kopac rowy a drudzy zakopywac a trzeci korzysta
  • @wierna słuchaczka Kazika - opozycja PO KO to smiecie ich miejsce jest na smietniku historii
  • "zestawia szeregowego obywatela na rowni z vipem, on ma rozum ?"- Ja (i bardzo wielu)na tego gościa nie głosowałem i dla mnie jest i zawsze będzie tylko szeregowym obywatelem. (Tak jak pewno dla ciebie kiedyś Tusk). Wiec mógł się zachować kulturalnie i nie łazić po cmentarzu, kiedy sam wydał zakaz. To kwestia kultury osobistej i honoru. A słowo VIP, nie za bardzo do niego pasuje, raczej bawi. To tyle.
Reklama