UWAGA!

Wiosenne grillowanie z E.Leclerc

 Wiosenne grillowanie z E.Leclerc

 Chociaż wiosna nas nie rozpieszcza, to wszystkie znaki na niebie i ziemi przypominają, że nadchodzi ulubiony przez Polaków sezon grillowania. Przez najbliższe 3-4 miesiące domowe obiady zastąpi soczysta karkówka, pieczone ziemniaczki czy zarumieniona kiełbaska przyrządzana plenerze, w gronie rodziny i przyjaciół.

Jak się do tego przygotować?
       Z pomocą przychodzi elbląski E.Leclerc, który jak zwykle przygotował odpowiadającą potrzebom "grillowiczów" ofertę. Półki sklepowe kuszą różnorodnymi produktami niezbędnymi do rozpoczęcia grillowych spotkań. Żeby ułatwić wybór, w hipermarkecie została stworzona specjalna aleja, z produktami plenerowymi. Wygodne leżaki, fotele, siedziska i krzesła w atrakcyjnych cenach i różnorodnej wielkości. Na jednej półce znajdą się, małe, większe i największe grille, akcesoria do pieczenia, pojemniki a nawet świece odstraszające pożyteczne, ale jednak uciążliwe komary.
       Na miłośników luksusu czekają komfortowe meble ogrodowe, a na dzieci, żeby też kojarzyły ten czas, jako świetna zabawę – ogrodowe huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice.
      
       Grillowe menu
       Jak sezon, to sezon, nie może więc zabraknąć świeżej karkówki, kiełbaski, czy boczku, który pomimo że jest kaloryczny, to trudno się bez niego obejść. Wszystkie te rarytasy E.Leclerc przygotował w wersji soute (do indywidualnego przyrządzenia) bądź w gotowych zestawach smacznie przyprawionych i zapeklowanych.
      
       O co warto wzbogacić grillowe menu?

       O warzywa! Wrzućmy na tacki pieczarki, cukinie, bakłażany czy cebulki skropione oliwą i cieszmy się zdrową, fit potrawą.
      
       Zmęczeni zakupami?

       E.Leclerc w Elblągu pomyślał też o tym! Na strudzonych zakupami klientów lub mężów czekających na żony, będące w ferworze zakupów, hipermarket zainstalował specjalny piknikowy namiot, w którym można rozkoszować się różnego rodzaju deserami, lodami, bądź ugasić pragnienie rożnego rodzaju napojami.

 


       Wiosenna metamorfoza
       Wiosna to nie tylko sezon grillowy, ale również odpowiedni czas na zadbanie o nasz wygląd. Z tą myślą E.Leclerc w Elblągu przygotował kompleksową ofertę, by być pięknym każdego dnia i zaprasza do korzystania z porad i usług specjalistów od nieskazitelnego wyglądu. W specjalnej Alei Urody, gdzie klienci znajdą całą gamę odpowiednio dopasowanych produktów do pielęgnacji i upiększania ciała.
      
       Aby zaprezentować najnowsze wiosenne trendy elbląski hipermarket zorganizował w piątek, 29 kwietnia w godz. 13.00-18.00 – bezpłatny makijaż, a w dniach 29-30 kwietnia, ( piątek, sobota) – w godz. 11.00-19.00 bezpłatne Studio Stylizacji Fryzur.
      
       Serdecznie zapraszamy!
      

----------- Reklama -----------

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie