UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdaniem policji Elbląska Strefa Kibica jest bezpieczna

 
Elbląg, Na bezpieczeństwem kibiców czuwają m.in. policjanci i agenci ochrony
Na bezpieczeństwem kibiców czuwają m.in. policjanci i agenci ochrony (fot. nadesłane)

Elbląska Strefa Kibica działa od piątku (8 czerwca) na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Najwięcej osób odwiedziło ją właśnie pierwszego dnia, czyli wtedy, gdy nasza reprezentacja grała z Grecją. Mecz w Strefie Kibica obejrzało około 4 tysięcy osób. Pomimo tego, że sportowe emocje udzielały się wszystkim, Policja nie odnotowała incydentów ani chuligańskich wybryków.

Przy zabezpieczeniu strefy, ale nie tylko samego miejsca Placu Kazimierza Jagiellończyka, ale także okolicznych ulic po Stare Miasto, pracowali łącznie policjanci, żandarmi wojskowi, strażnicy miejscy i strażnicy graniczni. Ilość samych patroli oraz włączenie do nich również policyjnych przewodników psów sprawiło, że elblążanie odwiedzający te miejsca mogli czuć się bezpiecznie. Również elblążanie pokazali dobrą stronę kibicowania. Policjanci nie odnotowali bowiem jak dotąd w strefie kibica incydentów czy też chuligańskich wybryków. Kolejne grupowe kibicowanie w tak dużej ilości dużej ilości osób odbędzie się w Elbląskiej Strefie Kibica podczas transmisji jutrzejszego meczu Polska – Rosja, którego początek zaplanowano na godzinę 20.45.
       W tych godzinach mogą także nastąpić w Elblągu utrudnienia w ruchu szczególnie w okolicach strefy kibica. Prosimy zatem wszystkich odwiedzających lub przejeżdżających w okolicach tego miejsca o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz służb porządkowych.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama