UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żywioł im niestraszny

 
Elbląg, Żywioł im niestraszny
fot. nadesłana

Wczoraj (12 czerwca) odbyło się szkolenie formacji obrony cywilnej z prowadzenia działań przeciwpowodziowych. Pracownicy Zarządu Zieleni Miejskiej, Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej oraz Elbląskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej doskonalili umiejętności w zakresie napełniania worków piaskiem, przygotowania logistycznego zasobów oraz tworzenia obwałowań.

W celu doskonalenia formacji przećwiczono wariant działań przeciwpowodziowych w czasie awarii napełniacza worków. Formacje musiały jak najszybciej, ręcznie załadować i dostarczyć w rejon zagrożenia 350 worków z piaskiem. Dzięki sprawności i wyszkoleniu członków formacji zadanie to zostało zrealizowane w założonym czasie. Przygotowane worki z piaskiem zostały zabezpieczone przez pracowników Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego i będą stanowić zasób przygotowany do ewentualnych działań przeciwpowodziowych.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama