UWAGA!

Gość okazał się złodziejem

20 - letni mieszkaniec gminy Płoskinia najpierw gościł się z konkubentem swojej ofiary, a potem, wykorzystując ich sen, chciał okraść 80 - letnią gospodynię. Młody mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowego z Płoskini.

Wczoraj (25 lutego) wieczorem konkubent 80 - letniej kobiety razem z 20 - letnim Sebastianem D. pili alkohol. Kobieta położyła się wcześniej spać. Na szyi miała zawieszoną małą saszetkę z pieniędzmi. Gdy skończył się alkohol gospodarza również zmorzył sen. Nadarzającą się okazję postanowił wykorzystać gość starszych państwa i zaczął szukać u 80 - latki schowanych pieniędzy. Kobieta obudziła się i zaczęła krzyczeć. Sebastian zrzucił swoją ofiarę z łóżka, jednak z pomocą przyszedł konkubent starszej pani. Mężczyzna wyrzucił napastnika za drzwi, a następnie staruszkowie powiadomili o całym zdarzeniu policję.
     Dzielnicowy zatrzymał sprawcę w jego domu. Sebastian D. został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Za usiłowanie rozboju grozi taka sama kara, jak za jego popełnienie - od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama