UWAGA!

Poszukiwany zatrzymany w szafie

 Elbląg, Poszukiwany zatrzymany w szafie

3 lata i 10 miesięcy – taką karę więzienia ma do odbycia 22-letni Dawid R. Aby uniknąć zatrzymania mężczyzna schował się w szafie. Nic to nie dało. Dawid R. trafił do Aresztu Śledczego w Elblągu. Był poszukiwany ponieważ został skazany prawomocnym wyrokiem m.in. za rozbój.

Kryminalni z Elbląga wczoraj rano zapukali do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Łęczyckiej. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam ukrywać się 22-letni mężczyzna, którego poszukuje elbląski sąd. Funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.
       Jeden z policjantów zajrzał do stojącej przy łóżku szafy. Po otworzeniu drzwi okazało się, że 22-latek ukrył się w jej wnętrzu. Dawid R. został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego. Mężczyzna od sierpnia zeszłego roku ukrywał się przed policją, gdyż ma do odbycia łącznie 3 lata i 10 miesięcy kary więzienia m.in. za rozbój. Teraz czeka go odbycie zasądzonego wcześniej wyroku.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama