UWAGA!

Zamknij Zamknij
Jak co dzień wywóz drzewa z Bażantarni.... Ograbiaja naszą Bazantarnie...codziennie takie transporty widzę
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Po pisowcach faktycznie zostanie kamieni kupa.
  • Fotograf to Elbląski Janusz Cebulak. Przeczytaj sobie cebulaku "Gospodarka leśna - gałąź gospodarki narodowej obejmująca użytkowanie lasu (głównie produkcję drewna) oraz działania związane z utrzymaniem trwałości drzewostanów w warunkach ich eksploatacji" czy jestes na tyle bystry aby to zrozumieć?
  • @Marek246 Bażantarnia - zabytkowy park leśny położony na skraju Wysoczyzny Elbląskiej, znajdujący się w granicach administracyjnych Elbląga. Przez Bażantarnię przepływa Srebrny Potok. Górskie cechy tego terenu, zbocza pokryte pięknym bukowo-grabowym lasem, nie pitol więc o przemyślanej gospodarce leśnej, to jest jedynie przemyślana metoda na wyłomotanie jak najwięcej kasy( bucki, dęby i jesiony to szlachetne drzewa) której w budżecie pisowskim brak. To co zacytowałeś to pisowska argumentacja
  • @Marek246 - Cytat z twoich wypocin „… oraz działania związane z utrzymaniem trwałości drzewostanów w warunkach ich eksploatacji". Jakie zrównoważone działania widzisz w naszych lasach?
  • @Marek246 - "działania związane z utrzymaniem trwałości drzewostanów w warunkach ich eksploatacji" RŻNIEMY ILE WLEZIE ! ! ! DBAMY, BY RÓWNO PADAŁY ! ! ! Za każde ścięte drzewo sadzimy dwa ! ! ! Już za 150 lat zobaczycie efekty działań populizmu i socjalizmu, i wtedy wam oko zbieleje ! No... może nie zobaczycie... ale wasze prawnuki zobaczą !
  • @Marek246 - "Gospodarka leśna' - w wykonaniu PIS zwie się obleśna
  • O ilu się odpaliło xd Marek, daj sobie spokój z tłumaczeniem, one/oby tego nie rozumieją.
  • @Marek246 - Nie, niestety nie są na tyle bystrzy
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama