----
Zamknij
Z dedykacją dla Pana Prezydenta M.. Drzewo zniszczone poprzez zabetonowanie pnia przy okazji budowy nowych alejek w Parku Planty. Podziękowania są za skuteczny nadzór wydziału gospodarowania zielenią nad dokonaniami wykonawcy. GRATULACJE !
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania
W formularzu stwierdzono błędy!
Ok
Dodawanie opinii

