UWAGA!

Nagroda dla „Elsinu”

 Elbląg, Nagroda dla „Elsinu”

Jednym z laureatów konkursu „Otwarte bramy dla niepełnosprawnych” i jedynym z województwa warmińsko-mazurskiego została Elbląska Spółdzielnia Niewidomych ,,Elsin”. Uroczystość wręczenia honorowych statuetek Prezesa Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych odbyło się w ubiegłym tygodniu w Warszawie.

„Otwarte bramy dla niepełnosprawnych” to ogólnopolski konkurs organizowany przez Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Inwalidów i Spółdzielni Niewidomych na zlecenie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. To konkurs na spółdzielczego pracodawcę charakteryzującego się społeczną odpowiedzialnością i wrażliwością na potrzeby osób niepełnosprawnych, wyrażająca się m.in. wysokim udziałem osób niepełnosprawnych w strukturze zatrudnienia, dbałością o warunki socjalne pracowników i ich rozwój zawodowy, etycznym postępowaniem w stosunkach gospodarczych i wrażliwością na potrzeby środowiska lokalnego. W konkursie mogły uczestniczyć spółdzielnie inwalidów i spółdzielnie niewidomych, spółdzielnie pracy i spółdzielnie socjalne.
       - Wyboru 12 równorzędnych laureatów konkursu w skali kraju dokonała Kapituła Konkursowa, którą powołał Prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej w porozumieniu z Prezesem Zarządu PFRON - informuje Jerzy Wilk, prezes Zarządu Elbląskiej Spółdzielni Niewidomych ,,Elsin” i elbląski radny. - Jednym z laureatów konkursu i jedynym z województwa warmińsko-mazurskiego została nasza spółdzielnia.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama