UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • EMPK. Tak powinna się nazywać Elbląskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Powołać nową spółkę miejską, przy urzędzie miasta, zlikwidować darmozjadów ZKM. Miejskiej spółce łatwiej było by pozyskać fundusze na zakup taboru. Firmom z przetargu liczy się tylko wozokilometr i kasa z tego, jakość nie ważna. No ale w UM znów ktoś z urzedasów się lepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    Ojacie(2026-05-19)
  • @Ojacie - Ojciec ojciec nie rozpędzaj się, po to rozwalono spółkę miejską, żeby hrabiostwo od transportu zamawiało sobie transport jaki chce kiedy chce I ile chce, a kto bogatemu zabroni, co Ty myŝlisz, że oni będą walczyć o srodki unijne na nowy transport, a kto to ogarnie? gdzie złożyć, w jakim języku mają być te wnioski I na co im ta cała kołomyja, jak tylko pstryknom palcami jak po taksówkę I mają transport jaki chcą I to z pełnym koncertem życzeń, a to musi być klima, muszą być nowe, tyle a tyle nisko- podłogowych, od tego koncertu może zakręcić się w głowie a co dopiero na rondah I zakrętach, kròtko mówiąc lenie bez ambicji by mieć własny niezależny transport i go rozwijać, wolą jak pozostałe sektory miejskiej gospodarki udawać że coś naprawiają, że coŝ remontują a tak naprawdę nic nie robią- dlavzego? bo nie ma kasy, a dlaczego nie ma kasy, bo mamy takich rządzących.
Reklama