UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wersja się należy to krzyczą madki pod MOPS a nie inwestycje za grube miliony na widzimisię zainteresowanej garstki miłośników awiacji.
  • MariuszLewandowski-Fc Nie wiem - moim zdaniem skoro w Elblągu był kiedyś Batalion Budowy Lotnisk to ten pas powinien postać i mieć ową jednostkę za patrona. I nie chodzi o miłośników awiacji ale i tysiące ludzi z Elbląga którzy pracują w Niemczech Francji Włoszech czy Hiszpanii. Być może Varius Tur nie koniecznie będzie korzystał z Busa... Gdybym za 100 euro mógł wsiąść do samolotu w Koblencji i za 3 godziny wysiąść w Elblągu to jestem pierwszy na liście do odlotu. Taka jest przyszłość - samolot to już nie luksus ale codzienność tyle że nie konieczne prywatny i nie konieczne rejsowy.... Jest spory rynek po środku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
Reklama