UWAGA!

Stare zegary dla "Dziewczynki z zapałkami"

 Elbląg, Projekt scenografii autorstwa Izy Toroniewicz
Projekt scenografii autorstwa Izy Toroniewicz (fot. nadesłana)

Macie w mieszkaniach, w garażach czy na strychach stare i niepotrzebne mechanizmy zegarów, budzików, zegarków? Podarujcie je teatrowi. Wszystkie wykorzystane zostaną w scenografii oraz jako elementy kostiumów przy realizowanym spektaklu pt. "Dziewczynka z zapałkami".

Autorką scenografii i kostiumów tego przedstawienia jest Iza Toroniewicz, wcześniej pracowała u nas. m.in. przy "Celebracjach" czy "Opowieści wigilijnej" i "Świętoszku". Jeśli macie Państwo interesujące mas mechanizmy zegarowe, przynieście je do siedziby teatru, zostawcie w kasie biletowej lub na portierni. Będziemy wdzięczni, podobnie jak wdzięczna będzie najmłodsza część naszej publiczności.
       Premiera "Dziewczynki z zapałkami" już 1 grudnia - zapraszamy.
      
Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego teatru
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To może jak Multikino dacie chociaż PODWÓJNE ZAPROSZENIA na jakikolwiek spektakl albo PODWÓJNE zaproszenia do Światowida na jakiś film a nie jak Światowid - pojedyńcze. \'\'Teatr będzie wdzięczny\'\' - super. Ludzie w dzisiejszych czasach nie mają funduszy żeby gdzieś wyjść nawet do kina czy teatru na spektakl, bo żyjemy w chorym kraju, w którym każdy z wybranych do władzy myśli o własnej kieszeni i o własnej rodzinie żeby się dorobić jak najwięcej na czas władzy na nas - na zwykłych obywatelach, którzy i tak nigdy nie będą mieli lepiej w tym chorym kraju! NAJLEPIEJ DOSTAĆ WSZYSTKO ZA DARMO I W ODPOWIEDZI DOSTAĆ NIC.... ŻAL. POZDRO DLA TEATRU!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Zimny Lech(2013-10-28)
Reklama