UWAGA!

Projekt Kultura – zobacz!

Elbląg, Projekt Kultura – zobacz!

Skierowane do różnych grup społecznych programy nie tylko kulturalne, ale także np. szkoleniowe, zaproponuje w tym roku elbląski Światowid.

Cykl szkoleń dla pracowników samorządowych instytucji kultury z Polski i Rosji „Vademecum menedżera kultury”, „Literatura przyjazna dla ucha”, „Cyfrowy Światowid – utworzenie pracowni digitalizacji i publicznego dostępu do materiałów audiowizualnych”, „Pomosty – Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej”, „Akademia Animatora Wiejskiego” – to tylko kilka z piętnastu projektów, które Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zrealizuje w najbliższym czasie. Mówi o tym Magdalena Czarnocka, kierownik Gabinetu Dyrektora Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       Aby obejrzeć, przejdź do artykułu.
      
      
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • fajna babka
 • Centrum Spotkań Europejskich - CSE, kto wymyslił taką dziwną nazwę ?
 • Rzeczywiście - dziwne stanowisko. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  O kurcze(2010-04-08)
 • to jest nieoficjalna siedziba Platformy w Elblągu, dużo kasy od Protasa, to kierownicy gabinetów a nie sekretarki. Miła pani ale każdy chce pracować i dobrze zarabiać. A kierownik to zawsze większa kasa niż pracownik. Po trupach do. .. ratusza. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2010-04-09)
 • do zatroskanego: Pani Magda od lat jest tam kierownikiem, więc to nie awans z pracownika. Podejrzewam, że zmienili strukturę org. i nazwa się tylko Pani Magdzie zmieniła. Pozdrawiam Panią - kiedyś mieliśmy okazję współpracować, bardzo miło było Panią poznać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sławek P.(2010-04-09)
 • Podejrzewam że negatywne komentarze piszą zazdrosne koleżanki z pracy :-). Załęże się z wami moi drodzy że Magda w niedalekiej przyszłości zajdzie jeszcze wyżej, nie znam jej osobiście ale znam jej rezultaty w pracy. Uważam że nazwa stanowiska nie odzwierciedla w pełni funkcji, jest dużo wyższa. Profesjonalizm i dbałość o szczegóły i. .. .przepiękna twarz :-). Patrzeć tylko jak zmieni nam się dyrektor :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  znajomy(2010-04-09)
 • CSE - to nic innego - tylko Pangalaktyczny Zuławski Dom Kultury. Aż tyle i tylko tyle !. Nazwy się zmienają, a reszta tonie.
Reklama