Ogłoszenia premium
Lokale mieszkalneSprzedam za 699 000 zł
Ogł. nr 927803
z 3 lipca
👑🏠 KINGDOM 🏠👑
NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE
KOMFORT DOMU W CENIE MIESZKANIA!
NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM
CAŁKOWICIE BEZCZYNSZOWE / PARTER W DOMU DWURODZINNYM
DWUSTANOWISKOWY GARAŻ
CISZA I KAMERALNA OKOLICA
ULICA UŁAŃSKA, ELBLĄG
Praca - zatrudnięProdukcja
Ogł. nr 926977
z 29 czerwca
Firma Schmid Polska Sp. z o. o. jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej. Od 1936 roku Schmid wspiera rozwój nowoczesnej energetyki dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zrównoważonym usługom.
Obecnie poszukujemy w Elblągu zaangażowanej, niezawodnej i dynamicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:
Specjalista/Specjalistka ds. zakupów
Praca - zatrudnięBudownictwo
Ogł. nr 927323
z 1 lipca
Zatrudnimy osobę na stanowisko monter/brygadzista zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych
Praca - zatrudnięProdukcja
Ogł. nr 924188
z 30 czerwca
D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na produkcji w Elblągu .
Sam. osoboweKupię
Ogł. nr 927786
z 3 lipca
SKUP AUT ZA GOTÓWKE PŁACIMY NAJWIĘCEJ ZAINTERESOWANI JESTEŚMY KUPNEM KAŻDEGO AUTA NIEZALEŻNIE OD MARKI I ROKU ORAZ BEZ OPŁAT SKUPUJEMY AUTA OSOBOWE DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE ORAZ MOTOCYKLE-AUTA FIRMOWE-USZKODZONE BLACHARSKO I MECHANICZNIE-PO KOLIZJACH ZADZWOŃ JUŻ DZIS I UMÓW SIĘ NA WYCENĘ I SPRZEDAŻ SWOJEGO AUTA
Ogłoszenia w kolejności zamieszczenia
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl




