Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.
Wyszukiwarka ogłoszeń
Reset
Zapisz
Liczba ogłoszeń: 6677
Kategoria ogłoszenia
Podstawowa
Szczegółowa
Zawierające słowa
Rodzaj ogłoszenia
-
ogłoszeń
Oferty w cenie od

do

Tylko ze zdjęciem
 • Sortowanie ofert:
 • od najnowszych
 • od najdroższych
 • od najtańszych

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc
Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc
Zapraszamy 25.03.2019r. na zapisy szkoleń
Zapraszamy 25.03.2019r. na zapisy szkoleń operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych(m. in. koparkoładowarki, koparki, ładowarki, równiarki itp
KURS PRAWA JAZDY Z FIRMĄ JOLTEX JUŻ ZA 930 ZŁ
KURS PRAWA JAZDY Z FIRMĄ JOLTEX JUŻ ZA 930 ZŁ Organizujemy :- kursy podstawowe kategorii B- kursy uzupełniające z jazdy Zapewniamy: - fachową obsługę- samochody takie jak na egzaminie- oświetlony plac manewrowy identyczny z egzaminacyjnym- PROFESJONALNE WYKŁADY ...

Korepetycje

KorepetycjeWykonam usługę  za 40 zł Ogł. nr 832382 z 2019-03-23

Korepetycje z języka angielskiego. Jeśli

Korepetycje z języka angielskiego. Jeśli szukasz tylko jednorazowego korepetytora do matury i testów z gramatyki, który obieca tobie, że nauczy cię wszystkiego w godzinę, to szukaj u droższego ode mnie. Jeśli jednak umiesz cokolwiek, ale nie rozumiesz angielskiego, to zadzwoń do mnie. Pomogę uporządkować bezład w twoim umyśle. Uczę czytania i tłumaczenia ze zrozumieniem, gdyż słowa angielskie zmieniają znaczenie, w zależności od kontekstu. Czytania i pisania ze zrozumieniem sam się nie nauczysz.

KorepetycjeWykonam usługę  za 70 zł Ogł. nr 832269 z 2019-03-23

Zaczij mówić po ANGIELSKU

INDYWIDUALNE lekcje z języka ANGIELSKIEGO

Jestem po to, aby rozwiązać Twoje problemy z językiem angielskim.

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomogę Tobie:

 • przełamać barierę w mówieniu po angielsku
 • przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • przerobić gramatykę
 • nauczyć się Business English
 • będę Twoim trenerem języka, który nakieruje i zmotywuje

KorepetycjeWykonam usługę Ogł. nr 832066 z 2019-03-22

Praca magisterska licencjat profesjonalna

Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc 

Oferta z pasażu handlowego portElu: Clinex Dispersion Soft

Clinex Dispersion Soft

Preparat nabłyszczający do posadzek, na bazie polimerów akrylowych, zapewniający dużą trwałość i połysk. Można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni zarówno elastyczne jak i twarde t.j.: winyl, płytki, lastriko, beton, PCV i inne.

Wartość oferty: 36 zł

KorepetycjeWykonam usługę  za 17 zł Ogł. nr 832228 z 2019-03-22

Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz maturzystów zdających matematykę na poziomie podstawowym. Jestem studentem Politechniki Gdańskiej, przebywającym na urlopie dziekańskim zdrowotnym

Cena 17zł/1h

KorepetycjeWykonam usługę  za 40 zł Ogł. nr 832109 z 2019-03-22

Nauczycielka języka niemieckiego z kilkunastoletnim stażem pracy w  szkole średniej i gimnazjum udzieli korepetycji z języka niemieckiego. Oferuję profesjonalną pomoc w nauce takich umiejetności jak: konwersacja, słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, pisanie. Nauka gramatyki, pomoc w odrabianiu prac domowych. Pomoc w nauce do egzaminów. Pomoc w problemach z nauką.

KorepetycjeSzukam usługi Ogł. nr 832003 z 2019-03-22

PILNIE POSZUKUJE KOREPETYTORA Z HISTORII NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ KLASA 5

KorepetycjeWykonam usługę  za 40 zł Ogł. nr 831862 z 2019-03-21

KOREPETYCJE CHEMIA, MATEMATYKA !!

Absolwentka Chemii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na korepetycje z matematyki i chemii uczniów klas podstawowych oraz gimnazjum. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Przygotuje do sprawdzianów, prac klasowych oraz pomogę w nadrobieniu zaległości. Posiadam również własne materiały. Cena obejmuje godzinę zegarową. Więcej informacji pon nr kom.

Pozdrawiam, MARTA :)

KorepetycjeWykonam usługę  za 45 zł Ogł. nr 831429 z 2019-03-20

Doświadczona nauczycielka szkoły średniej udziela korepetycje z matematyki i chemii. Przygotowuję do matury. Cena za godzinę lekcyjną (45min. ) 45zł.

KorepetycjeWykonam usługę  za 30 zł Ogł. nr 831418 z 2019-03-20

Absolwent chemii po Politechnice Gdańskiej udzieli korepetycji z chemii (dowolny poziom) oraz matematyki (szkoła podstawowa i szkoła średnia na poziomie podstawowym).

KorepetycjeSzukam usługi Ogł. nr 831535 z 2019-03-20

Szukam osoby znającej bardzo dobrze język niemiecki (najlepiej z tytułem mgr/dr filologi), która udzieli mi korepetycji (mój poziom to B1). Cena do uzgodnienia.
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - premium, komercyjne, "podbite" ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń