UWAGA!

Głos Elbląga: Ponad podziałami

“Jeżeli deklaracje, jakie złożył wojewoda i marszałek województwa zostaną spełnione, to możemy czuć się usatysfakcjonowani – tak rezultaty prac Elbląskiego Forum Społecznego ocenia Mirosław Kozłowski, przewodniczący regionalnej Solidarności” - napisał Głos Elbląga.

“19 bm. z udziałem wojewody warmińsko-mazurskiego i marszałka województwa odbyło się w Elblągu podsumowanie rezultatów forum. Wszyscy, tak lewica jak i prawica, wyrazili zadowolenie z reakcji władz wojewódzkich.
     - Myślę, że jeżeli spełnią się słowa wypowiedziane przez wojewodę i marszałka, to możemy być dobrej myśli – komentuje spotkanie Mirosław Kozłowski, jeden z sygnatariuszy forum. - Usłyszeliśmy od przedstawicieli województwa, że będą wspierały odbudowę “berlinki” i przejścia granicznego w Grzechotkach. Poprzedni wojewoda Zbigniew Babalski też co prawda składał podobne obietnice, ale faktycznie bardziej dbał o rozbudowę przejścia w Bezledach. Marszałek województwa zadeklarował 2 mln 100 tys. euro z unijnych pieniędzy na odmulenie rzeki Elbląg i infrastrukturę portową, co z kolei powinno przyczynić się do ożywienia portu”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pan Przewodniczący Kozłowski upadł chyba na głowę widząc sukces tam gdzie go nie ma . A jeśli Związek ,,S" jest prawicą - to on ją reprezentował, bo nikogo więcej nie było.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    persona non grata(2002-06-27)
Reklama