UWAGA!

Akcja "Miś - nie bij mnie, kochaj mnie”

 Elbląg, Akcja "Miś - nie bij mnie, kochaj mnie”

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu organizuje po raz kolejny akcję "Miś - nie bij mnie, kochaj mnie", która została zapoczątkowana przez Fundację WOŚP w 2013 roku. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tworząc akcję "Historia Misia" chciała zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci.

Zasada akcji jest prosta - zbieramy pluszaki, lalki, miśki... (w centrum wolontariatu też jest trochę pluszaków, więc jeśli ich potrzebujecie to po prostu je odbierajcie).

Wolontariusze symbolicznie bandażują, przyklejają plastry opatrunkowe i przyczepiają karteczkę z hasłem - "Nie bij mnie - kochaj mnie”. Etykiety można odebrać w siedzibie centrum wolontariatu przy ulicy Zw. Jaszczurczego.

Akcja rozpoczyna się 22 listopada. Misie warto postawić w strategicznych miejscach miasta, gdzie przechodzi dużo ludzi – np. na przystankach autobusowych, w autobusach, tramwajach, parkach, w centrum i przy trasach, które są bardzo uczęszczane przez mieszkańców.

- Ilość tych miejsc oraz godziny, w których zadziałacie zależy oczywiście od waszych możliwości. Róbcie zdjęcia i przesyłacie do Nas koniecznie! – zachęca Natalia Sadowska z Miejskiego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama