UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpłatne poradnictwo TPD

Elbląg, Bezpłatne poradnictwo TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaprasza do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego, prawnego i logopedycznego.

Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie TPD od wielu lat realizuje szeroko pojętą pomoc na rzecz dzieci i rodzin. Jednym z zasadniczych komponentów działania w tym zakresie jest organizacja wsparcia materialnego dla osób znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz realizacja bezpłatnych konsultacji z pedagogiem, psychologiem, prawnikiem i logopedą. Poradnictwo prowadzone jest w ramach Punktu Konsultacyjno – Interwencyjnego w Elblągu oraz w dwóch gminach: Milejewo i Tolkmicko.
       - Działania nasze kierujemy przede wszystkim do rodzin ubogich, borykających się z różnego rodzaju problemami natury społecznej, psychologicznej i prawnej. Pomocą obejmujemy w szczególności rodziny z problemami przemocy i uzależnień oraz dzieci i młodzież z różnego rodzaju zaburzeniami w sferze funkcjonowania społecznego i psychologicznego oraz zaniedbaniami logopedycznymi. Wspieramy również ludzi dorosłych, mających kłopoty wychowawcze z dziećmi, wynikające ze stresogennych konfliktów rodzinnych i nierzadko wymagające interwencji prawnej. Również osoby z innymi problemami mogą liczyć na naszą pomoc – podkreślają pracownicy Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie TPD.
       Porady w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Elblągu: pedagog, psycholog, logopeda, prawnik, po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 055 233-82-10
       Porady w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Tolkmicku: psycholog, prawnik, po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 055 231 63 24.
       Porady w Ośrodku Pomocy Społecznej w Milejewie: psycholog, prawnik - po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 055 231 12 93
       Zapraszamy również do skorzystania z Telefonu Zaufania (055 233-82-10), który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8–15.
       Poradnictwo realizowane jest w ramach programu „Integralny System Pomocy Dziecku i Rodzinie”, finansowanego przez Warmińsko – Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama