UWAGA!

Głosuj na elblążanina!

Jeszcze przez tydzień możemy głosować na swojego filantropa w ogólnopolskim konkursie o tytuł „Dobroczyńca Roku 2007”. Reprezentantem naszego miasta jest Kawiarnia „U Aktorów”. Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.dobroczyncaroku.pl . Głosy można oddawać tylko do 17 marca.

Od siedmiu lat Fundacja Elbląg organizuje Konkurs o tytuł „Filantropa Roku”, którego laureaci stają się jednocześnie reprezentantami naszego miasta w ogólnopolskim Konkursie „Dobroczyńca Roku”. W ubiegłym roku, spośród 73 nominowanych, kapituła konkursu pod przewodnictwem wiceprezydenta Elbląga Artura Zielińskiego, przyznała tytuł „Filantropa Roku 2006” Romanowi Badysiakowi, właścicielowi Kawiarni „U Aktorów”.
     Teraz Kawiarnia „U Aktorów” ma szansę uzyskania tytułu „Dobroczyńcy Roku 2007”, w konkursie organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Celem konkursu jest promocja społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności przedsiębiorców oraz umożliwienie fundacjom i stowarzyszeniom publicznego podziękowania darczyńcom za udzielone wsparcie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju, podczas uroczystej gali.
     Jak zagłosować na elbląską firmę? Wystarczy wejść na stronę www.dobroczyncaroku.pl i z listy półfinalistów wybrać Kawiarnię „U Aktorów”. W zgłoszeniu należy podać swój adres e-mail, a następnie wejść na wskazany adres internetowy, potwierdzający oddany głos, który przyjdzie w e-mailu zwrotnym. Im więcej naszych głosów, tym większe szanse!
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama