UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głosuj na elblążanina!

Jeszcze przez tydzień możemy głosować na swojego filantropa w ogólnopolskim konkursie o tytuł „Dobroczyńca Roku 2007”. Reprezentantem naszego miasta jest Kawiarnia „U Aktorów”. Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.dobroczyncaroku.pl . Głosy można oddawać tylko do 17 marca.

Od siedmiu lat Fundacja Elbląg organizuje Konkurs o tytuł „Filantropa Roku”, którego laureaci stają się jednocześnie reprezentantami naszego miasta w ogólnopolskim Konkursie „Dobroczyńca Roku”. W ubiegłym roku, spośród 73 nominowanych, kapituła konkursu pod przewodnictwem wiceprezydenta Elbląga Artura Zielińskiego, przyznała tytuł „Filantropa Roku 2006” Romanowi Badysiakowi, właścicielowi Kawiarni „U Aktorów”.
     Teraz Kawiarnia „U Aktorów” ma szansę uzyskania tytułu „Dobroczyńcy Roku 2007”, w konkursie organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Celem konkursu jest promocja społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności przedsiębiorców oraz umożliwienie fundacjom i stowarzyszeniom publicznego podziękowania darczyńcom za udzielone wsparcie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju, podczas uroczystej gali.
     Jak zagłosować na elbląską firmę? Wystarczy wejść na stronę www.dobroczyncaroku.pl i z listy półfinalistów wybrać Kawiarnię „U Aktorów”. W zgłoszeniu należy podać swój adres e-mail, a następnie wejść na wskazany adres internetowy, potwierdzający oddany głos, który przyjdzie w e-mailu zwrotnym. Im więcej naszych głosów, tym większe szanse!
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama