UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zauważyłem, że wszystkie niepowodzenia, zaściankowość, nieudolność, malkontenctwo w Elblągu to wina Olsztyna. To, ze inwestorzy wolą inwestować w Gdańsku wina Olsztyna, to że nie potraficie naprawić drogi wina Olsztyna, to że jesteście małym miasteczkiem na drodze z W-wy do Gdańska wina Olsztyna. To ze jesteście za mali na województwo wina Olsztyna. To ze żadne miasteczko obok nie traktuje was i waszych pomysłów metropolitalnych poważnie wina Olsztyna. To, ze politycy lecą z wami w kulki wina Olsztyna. To ze mieszkacie na bagniskach wina Olsztyna. To że nie chce nikt pociągiem do was jeździć wina Olsztyna Itd. Jedyną słuszną stolicą w tamtym regionie jest Malbork
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    Dariusz z Malborka(2026-06-24)
  • @Dariusz z Malborka - Dariusz, czy w domu wszyscy zdrowi?
Reklama