UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W parku osiedlowym przy ul. Władysława 4,a właśnie, może i by ten park nazwać im. Władyskawa 4 ? Skoro jest na usiedli, trzeba by wymienić te stare betonowe ławki i naprawić fontannę, która wielokrotnie trafiają do Budżetu Obywatekskyego i byla zaakceptiwana pozytywnie i nic nie jest robione. Ja bym dodał jeszcze, ze hest obok boisko trawiaste. Trzebs byłoby o nid zadbać, w koło jest aż sześć szkół. Mogli by dzieciaki z tych szkół rywalizować ze sobą, a nie wydzierać sie i palić pety tylko. I fajnie by powstaka tężnia tutaj jak ta we Fromborku. W lidze na osiedlach tez powstają tężnie
  • To zrób to jak ci brzydko, samo się nie zrobi.
Reklama