UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi i ambitni

Elbląg, zajęcia z technik graficznych, na zdj. Wojtek Linkiewicz – I Liceum Plastyczne
zajęcia z technik graficznych, na zdj. Wojtek Linkiewicz – I Liceum Plastyczne

W Zespole Szkół w Gronowie Górnym realizowany jest unijny projekt „Młodzi, ambitni, aktywni zawodowo – szansą rozwoju regionu”. Uczniowie biorą udział w zajęciach z języków obcych, projektowania graficznego, a plastycy w dodatkowych zajęciach z technik graficznych.

- Nie ulega wątpliwości, że gdyby nie ten projekt, wielu z naszych uczniów nie mogłoby pozwolić sobie na opłacenie lekcji czy korepetycji z języka angielskiego czy niemieckiego – zwraca uwagę Dominika Lewicka-Klucznik, nauczycielka języka polskiego. - Przyszedł więc czas na pierwsze podsumowania, testy kontrolne i prace. Mam cichą nadzieję, że postępy uczniów, które oni sami odczuwają, przełożą się na efekty w nauce, a dla sporej części także na wynik egzaminu dojrzałości. Nie tylko wiedza jest w tym momencie najważniejsza, ale także chęć do rozwijania swoich możliwości, korzystania z propozycji i przede wszystkim ochota do pozostawania w szkole nawet po 8 godzinach lekcji.
     Dominika Lewicka-Klucznik wierzy, że właśnie dla takich młodych ludzi, w których widać jeszcze ochotę do zmian, warto pisać projekty i z prawdziwą przyjemnością realizować. - Tym mniej ambitnym życzę, by nie było im tak ciężko sięgać po to, co mają na wyciągnięcie ręki - dodaje.
     
     Projekt jest współfinasowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama