UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To miasto jest wykluczone komunikacyjnie. Dostać się tu z Tczewa wieczorem graniczy z cudem. Czeka się godzinami na dworcu w Tczewie. To samo po wyjściu z pociągu z Warszawy w Malborku. Połączenia fatalne. Na dworcu czynna jedna kasa gigantyczne kolejki w które wciskają się do do mają za5 minut pociąg na wioski a następny mają za kilka godzin. Biletomat wiecznie zepsuty, nagłośnienie to jakaś farsa z pasażerów. A ostatnio wyszedł motorówka i babcia w laczkach na peron i składali populistyczne obietnice bez pokrycia odnośnie budowy nowej linii kolejowej przez NDG. W tym kraju powinna być demokracja bezpośrednia dająca możliwość natychmiastowego usunięcia z parlamentu wyżej wymienionych. Kto na nich głosuje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mikkorao(2026-06-23)
  • @Mikkorao - Może ci, którzy zapracowali na samochody?
Reklama