UWAGA!

Święto Pieczonego Ziemniaka

  Elbląg, Święto Pieczonego Ziemniaka
fot. nadesłana

W minioną środę dzieci z klas I a oraz III a z elbląskiej SP 16, a także ich rówieśnicy z klasy Ib i III a z Nowakowa obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka.

Po przyjeździe do Nowakowa dzieci z Elbląga zostały uroczyście powitane przez gospodarzy.Impreza rozpoczęła się zabawami integracyjnymi na hali sportowej w szkole w Nowakowie.
       Następnie dzieci miały okazję zwiedzić gabinety, w których uczą się ich koledzy oraz wspólnie uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli. Klasy pierwsze pracowały nad jesiennymi obrazami, które wykonywały z materiałów przyrodniczych. Natomiast klasy trzecie eksperymentowały pod okiem gimnazjalistów, a potem konstruowały ludziki z ziemniaków.

 


       Po wytężonej pracy przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku oraz smaczny posiłek składający się z kiełbasek samodzielnie upieczonych przez dzieci. Wizytę uczniowie zakończyli świetnie bawiąc się ze sobą na szkolnym placu zabaw.
       Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Nowakowie, wychowawcom klas Izabeli Bożejewicz i Wandzie Tomaszewskiej oraz dzieciom za przygotowanie imprezy i miłe przyjęcie.
      

Szkoła Podstawowa nr 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama