UWAGA!

Wyślij list do Świętego Mikołaja i pomóż dzieciom

Elbląg, Wyślij list do Świętego Mikołaja i pomóż dzieciom

Dzieci od zawsze pisały listy do św. Mikołaja, prosząc o wymarzone prezenty, takie, które można kupić – jak sanki, książki, czy zabawki i te, których nie można – jak gwiazdki z nieba i domy dla bezdomnych zwierząt. Od ubiegłego roku same mogą dostać przygotowany specjalnie dla nich list OD Świętego Mikołaja! Wszystko dzięki wyjątkowej świątecznej akcji Fundacji Dzieci Niczyje mającej na celu pomoc dzieciom, których święta nie zawsze wyglądają tak, jak by chciały.

Piękna kartka dostępna w kilku wzorach, a na niej osobisty tekst OD Świętego Mikołaja, który o dzieciach – tych małych i tych dużych – wie wszystko? Kto by o tym nie marzył?! Dziecięce marzenia, ale również mikołajowe sny dorosłych, można spełnić, przygotowując do 19 grudnia wyjątkowy list. Dostępne są 4 wersje grafiki oraz 6 propozycji treści: dla małego dziecka (0-6 lat), dla starszego (powyżej 6 lat), dla rodzeństwa i „całkiem już dużego dziecka”, czyli osoby dorosłej. Tekst listu można personalizować, uzupełniając go o szczegóły znane tylko adresatowi i osobie chcącej w imieniu Mikołaja wysłać list, takie, jak np. imiona przyjaciół, czy ulubione zajęcia. W ubiegłym roku listy od Świętego Mikołaja trafiły do wielu domów w całej Polsce, czyniąc święta jeszcze bardziej radosnymi! W tym roku Święty będzie wysyłał listy w dwóch terminach: na Mikołajki, 6. grudnia – jeśli list zostanie przygotowany do 24 listopada) i na Boże Narodzenie, 24 grudnia (jeśli napiszesz list w dniach 25 listopada – 19 grudnia). Organizatorzy liczą, że w ramach akcji zostanie nadanych nawet kilkanaście tysięcy listów! Ważne, aby wzbudzić uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci – tych, które otrzymają listy od Mikołaja i tych, które czekają na wsparcie... Przygotowanie i wysłanie listu to darowizna na rzecz maluchów w potrzebie. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na pomoc dzieciom krzywdzonym, którymi opiekuje się Fundacji Dzieci Niczyje. Tak niewiele trzeba, by pomóc. Warto podzielić się świątecznym nastrojem z innymi!
      
Fundacja Dzieci Niczyje
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Drogi Mikołaju! Nie zaiwestowałam w komin, więć wejdź kaloryferem. Przez cały czas byłam grzeczna nie licząc 100 rozbitych szyb, 20 wywarzonych drzwi, wymuszania kasy od pierwszoklasistów, piractwa komputerowego oraz wandaliznu. Chciałabym: Porshe, Mc. Donald'a na własnośc, Wszystkie ciuchy z galerii krakowskiej oraz wszystko z media expert, a jeśli coś ci sie jeszcze zmieści to jeszcze jakąś niespodzianke. Dodatkowo chciałabym dla moich rodziców, a wszczegulności dla mamy i taty jakiś drobny upominek (np. cukierki). Bez poważania, Anita
Reklama