UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z głową w chmurach wspólnie z Atomami

 
Elbląg, Z głową w chmurach wspólnie z Atomami

Atomy w Sieci zapraszają młodzież do udziału w warsztatach szczudlarsko-teatralnych. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższą środę 3 sierpnia o godz. 15 na Wyspie Spichrzów. Wstęp wolny.

Celem warsztatów będzie nie tylko nauka chodzenia na szczudłach, ale również stworzenie etiudy teatralnej. Następnie całość zostanie pokazana w mieście, m.in. w ramach ożywiania elbląskiej Starówki. – Najpierw nauczymy chodzić na szczudłach – wyjaśnia Adam Makarewicz ze Stowarzyszenia „Kuźnia Prusa”. – Następnie zrobimy akcję happeningową. Myślę, że będzie to szansa na wyrażenie siebie i swoich emocji.
       Jak wyjaśniają organizatorzy, nauka chodzenia na szczudłach to przede wszystkim świetny pomysł na spędzenie wakacji.
       – Z pewnością nikt z uczestników nie będzie się nudził – zachęca Paweł Kulasiewicz ze Stowarzyszenia Elbląg Europa. – Jeśli ktoś chce się pobawić, pochodzić z głową w chmurach i popatrzeć na wszystko z góry, niech przyjdzie na nasze spotkanie.
       Warsztaty odbywają się w ramach współpracy organizacji należących do Sieci Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur „Atomy w Sieci”. Założeniem projektu jest wzmocnienie i rozwój współpracy pomiędzy organizacjami młodzieżowymi z regionu oraz wspólne działanie na rzecz tworzenia polityki młodzieżowej na szczeblu lokalnym, krajowym oraz europejskim.
       Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się w środę o godz. 15 w siedzibie Stowarzyszenia Elbląg Europa przy ul. Warszawskiej 55 (Wyspa Spichrzów). Organizatorzy zapraszają młodzież gimnazjalną, licealną i studentów. Zajęcia poprowadzą Adam Makarewicz ze Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Lokalnej „Kuźnia Pruska” oraz Paweł Kulasiewicz ze Stowarzyszenia Elbląg Europa.
      
       Projekt „Atomy w Sieci” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
Tomasz Franciuk, Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama