UWAGA!

Zagraj w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

 Elbląg, Zagraj w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
fot. Łukasz Widziszowski

Jak co roku w styczniową niedzielę na ulice (również w Elblągu) wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz Fundacji WOŚP. Wolontariuszem może zostać każdy, liczą się chęci i zaangażowanie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

30. Finał to jubileusz istnienia corocznej zbiórki i święto wspólnego działania ponad podziałami. Wolontariusze z całej Polski łączą się, aby zbierać do puszek na jeden cel - tym razem dla oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej. A bez Wolontariuszy Orkiestra nie zagra 30 stycznia 2022 roku.

 

Chcesz kwestować ze Skarbonką? Zgłoś się do elbląskiego Sztabu. Możesz to zrobić online na stronie WOŚP lub osobiście w Regionalnym Centrum Wolontariatu. Po przyjęciu Twojego zgłoszenia w Sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. Zanim skontaktujesz się ze Sztabem, przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza. Wolontariuszy obowiązują wszystkie postanowienia w nim zawarte.

 

Wolontariuszem można na dwa sposoby:

 

Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

 

Rekrutacja osobista - w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz.: 9 – 16. Ewentualnie jest możliwość umówienia się w innym czasie – wystarczy zadzwonić na nr tel. 600 384 230. Rekrutacja osobista to standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem.

 

Prosilibyśmy, żeby ze względów epidemiologicznych prosić wszystkich rodziców dzieci i młodzieży o to, aby zostali tego dnia opiekunami swoich podopiecznych.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy wszystkich ludzi dobrej woli. Kluczowymi osobami w trakcie Wielkiego Finału są kwestujący Wolontariusze. Zachęcamy, by w ten sposób przyczynić się do ostatecznego wyniku elbląskiej zbiórki.

Elbląski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama