UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań wolontariuszem!

Elbląg, Oni już wybrali
Oni już wybrali (fot. nadesłane)

Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art w Elblągu zapraszają młodzież z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i studentów do udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń – „Zostań wolontariuszem".

Od kwietnia rusza cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych wolontariuszy, jego celem jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy i umiejętności, obejmujących konkretne metody i narzędzia, możliwe do zastosowania w przyszłej pracy wolontarystycznej. Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek, 1 kwietnia, o godz.16 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid, w sali nr 38.
       - W ramach projektu, który potrwa od 1 kwietnia do 31 grudnia, zrealizowanych zostanie 30 godzin szkoleń i warsztatów, praktyki dla wolontariuszy, seminarium oraz warsztaty dla pracodawców zainteresowanych współpracą z wolontariuszami - mówi Teresa Miłoszewska z CSE Światowid. - Oprócz podstawowej wiedzy dotyczącej wolontariatu, uczestnicy poznają specyfikę pracy z osobami niepełnosprawnymi, wezmą udział w warsztatach z zakresu komunikacji oraz poznają techniki arteterapeutyczne.
       Twórcza terapia, Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej i Międzynarodowe Spotkania Artystyczne - to przedsięwzięcia organizowane przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art, w których znaczącą rolę odgrywa pomoc wolontariuszy, w czasie ich trwania uczestnicy szkoleń będą mogli przećwiczyć swoje praktyczne umiejętności.
       Udział w szkoleniach jest ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń.
       Informacje i zapisy: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl; tel.55 611-20-65.
       Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Wolontariusz osoby niepełnosprawnej", dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama