UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo dla policji
  • Hulajnogi, rowery, powinni wszyscy przed wjazdem na jezdnię nawet z ścieżki rowerowej schodzić z dwukołowca i dreptać na drugą stronę ulicy. Ten przepis że to oni mają pierwszeństwo przed większym i opancerzonym samochodem skręcającym w prawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    5
    Zatroskany kierowca;)(2026-06-26)
  • @Zatroskany kierowca;) - Te, kierowca. Wiesz, że nie każdy DDR, przecinając drogę, prowadzi przez ścieżkę dla pieszych? Jest wiele przejazdów rowerowych, również w Elblągu, gdzie przejścia dla pieszych nie ma, a DDR przecina jezdnię. Chcesz, żeby rowerzyści zsiadali na takim przejeździe i przechodzili w miejscu niedozwolonym jako piesi, stwarzając zagrożenie dla siebie, innych i łamiąc przepisy? Owszem, powinni zwolnić, rozejrzeć się, ale niestety bardzo często to kierowcy na takich przejazdach stoją jak jakieś paniska i blokują przejazd. A ty chcesz, żeby zsiadać i prowadzić rower. Kuriozum jakieś. Polecam odnowić sobie kurs na prawo jazdy.
  • @adddd - Miało być "przez przejście dla pieszych", moja pomyłka.
Reklama