UWAGA!

----

Kolizja z hulajnogą

 Elbląg, Kolizja z hulajnogą
fot. KMP Elbląg

Dziś (26 czerwca) na ul. Topolowej mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną zderzył się z samochodem osobowym. Sprawca kolizji został ukarany dwoma mandatami.

Do zdarzenia doszło około godz. 14 na ul. Topolowej. 53-letni mężczyzna poruszający się po jezdni hulajnogą elektryczną nie ustąpił pierwszeństwa 21-latkowi kierującemu osobowym Renault. Sprawca kolizji miał na głowie kask, nic poważnego mu się nie stało. Kierującego hulajnogą policjanci ukarali dwoma mandatami w wysokości 1500 zł za spowodowanie kolizji oraz 100 zł za jazdę po jezdni - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama