UWAGA!

Myślisz o Komunii, pomyśl o butach

 
Sklep stacjonarny "Wesołe buciki" znajduje się przy ul. płk. Dąbka 136/5
Sklep stacjonarny "Wesołe buciki" znajduje się przy ul. płk. Dąbka 136/5

Przygotowujesz swoje dziecko do Komunii Świętej? Pewnie masz wiele spraw na głowie, niecierpiących zwłoki. W jednym możemy Ci pomóc – dobrać odpowiednie obuwie, które będzie wygodne, zdrowe i posłuży Twojemu dziecku nie tylko w czasie majowych uroczystości.

Każdy rodzic wie, że dziecięce stopy wymagają szczególnej troski, tak by dziecko mogło rozwijać się w prawidłowy sposób, dlatego też dobór obuwia dla najmłodszych nie powinien być dziełem przypadku. Nawet gdy wybieramy buty na specjalną okazję, taką jak Komunia Święta.
       W stacjonarnym sklepie „Wesołe buciki”, który znajduje się w Elblągu przy ul. płk. Dąbka 136/5 znajdziecie bogatą ofertę butów komunijnych dla chłopców i dziewczynek od najbardziej znanych i sprawdzonych producentów, które posłużą Twojemu dziecku nie tylko w czasie majowych uroczystości.
       Wiemy, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka, dlatego też każde obuwie, także to komunijne, wykonane zostało z dbałością o najmniejsze nawet detale. Jest zbliżone do kształtu stóp, ergonomiczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym noga dziecka się nie poci.
       Przekonaj się o tym na własne oczy, odwiedzając sklep „Wesołe Buciki” w Elblągu i korzystając z profesjonalnych porad naszych doradców.
       Do zobaczenia!
      
Wesołe Buciki
      
Sklep Stacjonarny Elbląg
       ul. płk. Dąbka 136/5
       tel. 797-030-600
       Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10-17
       w soboty w godz. 10-14
      
       ------ artykuł sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej