UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oswoić komputer. Bezpłatne warsztaty komputerowe

Elbląg, Oswoić komputer. Bezpłatne warsztaty komputerowe

Od września w Warmińsko–Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu zostają wznowione kursy komputerowe realizowane w ramach projektu: Oswoić komputer.

Projekt jest adresowany do pokolenia ludzi, dla których otaczający nas obecnie cyber świat nie był naturalnym środowiskiem rozwoju, a którzy chcą w nim aktywnie funkcjonować, aby nie znaleźć się w grupie społecznej podlegającej tzw.: wykluczeniu cyfrowemu. Zakłada on nabycie przez uczestników podstawowej wiedzy w zakresie tworzenia dokumentów tekstowych, publikacji reklamowych, edycji obrazów cyfrowych a także posługiwania się Internetem i korzystania z poczty elektronicznej i Skype.
       W ramach projektu proponujemy udział w kursach:
       Podstawy tworzenia dokumentów w programie MS Word 2010,
       Zaawansowane funkcje tworzenia dokumentów w programie MS Word 2010,
       Podstawy tworzenie dokumentów w darmowej aplikacji WRITTER pakietu OpenOffice
       Tworzenie materiałów reklamowych w programie Publisher 2010,
       Edytowanie zdjęć w programie Gimp,
       Wyszukiwania w Internecie, korzystanie z poczty elektronicznej i Skype.
       Zakładanie kont na portalach społecznościowych: Nasza Klasa i Facebook.
       Każdy w/w kurs obejmuje 15 godz. dydaktycznych. Realizowany będzie przez 6 kolejnych spotkań (raz w tygodniu). Zajęcia prowadzone będą w 10 osobowej grupie, w pracowni komputerowej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu.
       Dodatkowo pragniemy zaproponować osobom, którym znany jest już pakiet MS Office 2010 krótkie (2 godzinne) szkolenia przybliżające rzadziej wykorzystywane funkcje aplikacji MS Word 2010:
       Korespondencja seryjna,
       Spisy, podpisy i indeksy,
       Obiekty graficzne w dokumencie.
       Osoby zainteresowane zdobyciem nowych umiejętności mogą wziąć udział we wszystkich proponowanych kursach, lub tylko w tych, które ich najbardziej interesują.
       Zgłoszenia przyjmujemy w Wydziale Wspomagania Edukacji i Multimediów Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu (ul. Świętego Ducha 25, I piętro), tel. 55 237 62 73, w godzinach od 9 do 15.
      
      
Jadwiga Pawluk, Wydział Wspomagania Edukacji i Multimediów, WMBP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama