UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • POrtelowskie baśnie z mchu i paproci dla czerwonego suwerena. Zejdźmy na ziemię Elbląg miał szansę na rozwój jaką była budowa Portu Państwowego. Napiszcie proszę kto celowo blokował jego budowę w naszym mieście? Podpowiem tylko że ci dywersanci pochodzili z KO PSL Lewica. Efekt tych działań jest taki że firmy które czekały na ten port właśnie uciekają z Elbląga. Czyli zamiast tysiąca nowych nowych miejsc pracy właśnie tracimy kolejne tysiące. Oto polityka KO. Pytam co takiego dobrego zrobiło KO dla miasta i naszego regionu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    Jawamwojtaniewybierałem(2026-06-02)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Pis nie chciał rozwoju portu w Elblągu, blokując pogłębienie rzeki Elbląg. Elbląg służył im tylko do gry politycznej
  • Człowieku jesteś pozbawiony rozumu i nie wypowiadaj się jeśli nie znasz prawdy albo nie chcesz jej znać, jak można siac kłamstwa ale to jest normą popleczników pana Tuska
Reklama