UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo Osiedle Zawada. Pytam Was... po co zastanawialiście garaże przy Odrodzenia skoro budynek mieszkalny uległ rozbiórce ? Ten widok nie dodaje uroku osiedla, nie pasuje do wnętrza tego osiedla.
  • Może mają innych właścicieli, niż ci wysiedleni z rozebranego bloku? Nie wpadłeś na to? Wiedziałeś, że ludzie sprzedają garaże?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    KapitanSzyderca(2026-06-03)
  • @KapitanSzyderca - Liczy się przestrzeń a nie inny właściciel. To i WC zostawią bo może być inny właściciel ? Nigdy by nie zbudowali żadnej ulicy jak byśmy się tak rozdrabniarki.
  • Prawo wlasnosci, swieta rzecz. nie twoje, to nie ruszaj.
Reklama